Podpora šíření knihy

Pokud se vám kniha (její otázky a odpovědi) líbí a myslíte, že by se měla dostat mezi více čtenářů, chci vás požádat o pomoc s jejím šířením.

Formy možné pomoci:

1) modlitební podpora - jakékoliv argumenty nemohou být plně účinné, nebudou-li lidmi promyšleny a přijaty. Zvláště v duchovních záležitostech je nutné, aby Bůh pracoval v srdcích čtenářů a otevíral jim vnitřní zrak, aby viděli Jeho pravdu. Modlitby jsou proto velmi důležitou součásti duchovního boje za všechny čtenáře (nejen) této knihy.

2) sdílení a různé formy šíření - pokud můžete, sdílejte nenásilně odkazy na knihu, ale i jednotlivé otázky na Facebooku, v diskuzích, posílejte v e-mailech apod.

3) překlad knihy do dalších jazyků - přemýšlím nad překladem díla do dalších jazyků a jeho publikaci na webu. Např. slovenštiny, angličtiny...pokud jste schopni s překladem bezplatně pomoci, nebo o někom takovém víte, dejte mi, prosím, vědět.

4) spolupráce na poli internetové misie - pokud umíte psát články, rádi (slušně) diskutujete a chtěli byste spolupracovat s šířením evangelia na webu, ozvěte se...nemusíte mít svůj web.

Za jakoukoliv podporu vám mnohokrát děkuji.


Máte-li zájem, vyplňte prosím také krátký dotazník, který se týká kvality těchto stránek! DĚKUJI